Комісія з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради  за результатами конкурсного відбору рекомендує голові Монастириської районної ради Данилюку В.П. призначити  Мушинського Андрія Анатолійовича, 03.11.1980 р.н., лікаря загальної практики – сімейної медицини, на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради.