Привітання голови Монастириської районної ради ДАНИЛЮКА В.П. з нагоди Дня незалежності України.

Шановне товариство!

Сьогодні ми відзначаємо 26-у річницю незалежності України. Я ще раз наголошую – відзначаємо, а не святкуємо. Відзначаємо, як вінець багатовікової жертовної праці, боротьби найкращих синів і дочок українського народу.

В 1991 році горстка депутатів Верховної Ради України таких, як Чорновіл, Лук’яненко та багато інших, підтримана українським народом і то в основному з західних регіонів, зуміла вирвати цю незалежність з ціпких ще рук радянсько-комуністичної системи, заклала перші підвалини політичної розбудови держави.

І ми щиро в це повірили, повірили в розбудову та розвиток власної держави і заспокоїлись - але це був обман. І вороги України цим дуже добре скористались: вони швидко зруйнували, розколовши Народний Рух, Чорновола, стовпа нації, кинули під КАМаза, забрали всю владу, економіку в свої руки, утворили олігархічну систему, під неї створили політичну (всі партії в кишені олігархів), народ поставили в стойло і знищують, як баранів. Планомірно, холоднокровно, цинічно – це геноцид (нас уже менше 35 млн., а було 52). І це продовжується вже 26 років.

З Радянського Союзу ми виходили з 7-ою економікою в світі, а зараз ми на 157 місці. Внутрішній ринок зруйнований повністю, а це значить – знищені робочі місця. Всі дири затикають китайським та турецьким товаром, капітали і далі виводять в офшори і хто там лідер – ви знаєте... Я думаю коментарі тут зайві.

В українців залишилась ще одна цінність, я би сказав, найважливіша, знакова, - земля. Але я дуже сумніваюсь, що народ ще може вплинути на прийняття якогось рішення по землі. Ви ж бачили, як заборонили референдум по питанню продажу землі? Та зрештою, вони вже так навчилися маніпулювати свідомістю людей, адже всі ЗМІ  і телеканали в їхніх руках, що можуть забезпечувати любий результат «від імені народу». Тим більше, в запасі стоїть Охендовський – головний лічильник Януковича, який після президентських виборів получив орден від Порошенка. А сьогодні його «підвісили» на гачок за корупцію і він виконає любу волю влади.

Я не песиміст, я просто реаліст. Я не закликаю опускати руки, повірте, вихід є. Це перш за все:

• усунути олігархів від влади;
  • змінити виборче законодавство;
  • заборонити політичну рекламу – ввести політичні дебати;
  • прийняти закони про імпічмент президента, відкликання депутатів;
  • повернути національність в паспорті.

Якщо Верховна Рада усього цього не зробить, то в нас залишиться лише один вибір…

Але я вірю в Україну, щиро вірю, що з нами Бог і твердо вірю, що український народ переможе.

Слава Україні!!!