ПОДЯКА місцевим радам Монастириського району

Монастириська районна рада висловлює щиру подяку громаді міста Монастириська, депутатам міської ради, міському голові Старуху А.О.  (250 тис. грн.), громаді села Завадівка, депутатам сільської  ради, сільському голові Стечишин А.В.  (100 тис. грн.),  громаді села Лазарівка,  депутатам сільської  ради, сільському голові Корбеляк О.В. (100 тис. грн.), громаді села Горожанка, депутатам сільської  ради, сільському голові Насімук І.О. (50 тис. грн.), громаді села Задарів,  депутатам сільської  ради, сільському голові Рібому І.В. (50 тис. грн.), громаді села Ковалівка, депутатам сільської  ради, сільському голові Слюсарчину В.С. (50 тис. грн.), громаді села Устя-Зелене,  депутатам сільської  ради, сільському голові Рущаку З.С. (50 тис. грн.), громаді села Лядське,  депутатам сільської  ради, сільському голові Шумезі М.М. (20 тис. грн.), громаді села Вістря, депутатам сільської  ради, сільському голові Грицак Л.С., (10 тис. грн.) за надані кошти для придбання цифрового флюорографа в Монастириському районі.

За дані гроші Монастириська районна рада планує до закінчення 2017 року придбати цифровий флюорограф для Монастириського РТМО. Апарат нового покоління має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність - радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, друге - пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дасть можливість встановити більш достовірний діагноз, даний апарат можна застосовувати дітям, починаючи з 14 років. І ще один приємний фактор – результат видається миттєво, пацієнту не потрібно чекати три дні, як раніше.