З Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Шановні краяни!

Від щирого серця вітаю Вас всіх з Днем Незалежності України, Днем Державного Прапора!

Народ багато століть боровся за свою незалежність, відновлення своєї державності, яку ми втратили після занепаду Галицько-Волинського князівства. Були і успіхи - це Гетьманщина козацької доби, це УНР і ЗУНР, це і українізація Радянської України в 20-их роках минулого століття.

І нарешті 24 серпня 1991 року – День незалежності. Народ заплатив за це свято мільйонними жертвами та ріками крові. На жаль, українська кров і далі проливається на сході України вже п’ятий рік. І нав’язав нам цю війну московсько - жидівський зговір.

Але Україна має ще один фронт – внутрішній. І успіхи наші тут сумні:

• внутрішній ринок не розвивається;
  • власний виробник не захищається, таможня працює на олігархів;
  • за рівнем умов для ведення бізнесу ми дальше на останніх місцях в світі;
  • робочі місця не створюються;
  • капітали і далі вивозяться в офшори;
  • майже вся працездатна Україна виїхала за кордон, молодь не затребувана (Укураїну звільняють від українців);
  • зарплати та пенсії законсервовані на рабському рівні при європейських цінах;
  • влада продажна і корумпована.

Щоб краще зрозуміти глибину прірви, я Вам наведу приклад. Після проголошення Україною незалежності, до Вашингтона визвали Яковлєва (помічника Горбачова), щоб дав пояснення щодо України і запитали, що вона собою представляє? Він сказав, що це потенційний член Великої сімки. Тобто, економіка на рівні Німеччини, Франції. Ми відставали тільки в соціальних питаннях.

Це не помилки уряду, це – цілеспрямована політика нашої влади, це - новітні методи війни з українським народом.

Як наслідок – за час незалежності Україна не дорахувалася біля 20 млн. чоловік (чуть не по мільйону в рік), такого масштабного геноциду наш народ ще не знав після голодомору 32-33 років. Уже бояться робити перепис населення.

Але попри все Україна стоїть, Україна бореться, Україна відбувається щодня і щохвилини… Вона стискає кулаки, але не плаче і не здається! Наші сльози – то не сльози безпорадності. Це  сльози скорботи і невимовного суму за найкращими синами й доньками, які віддали своє життя за вільну самостійну Україну!

Ми – горді, ми – гідні, ми – вільний народ!

Саме тому ця дата, 27-ім років, є символічною для України. І я щиро сподіваюся, що саме з цих днів, з цього свята, з цієї дати розпочнеться велике і справжнє відродження України! Тим більше ідемо в вибори. Народе! Добре думай! Не продай Україну за вкрадену в тебе копійку!

Упродовж усіх років незалежності Україні здобували славу не політики і не міністри, а художники, вчені, письменники, спортсмени  – прості звичайні люди. А згодом – наші солдати та волонтери. Народ був завжди вищий за політику і кращий за політиків. Саме завдяки народові сталася Україна! Завдяки йому вона вижила, вистояла і впевнено йтиме далі!

Тому День Незалежності – це справді народне свято! Свято великого народу, що зберіг державу, вистояв у несамовитих випробуваннях, витримав усілякі тортури та знущання. І при цьому зберіг душу та серце! Зберіг волю до боротьби, честь та гідність.

Як говорив Василь Симоненко: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

Зі святом Вас! Слава Україні!

Голова Монастириської районної ради                                                                                                        В.П.ДАНИЛЮК