Вітання голови районної ради Володимира Данилюка з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Монастириського  району!

Від щирого серця вітаю Вас з нагоди Новорічних свят та світлого Різдва Христового!

Український народ давно вже оспівав у новорічних щедрівках найголовніше, що кожен із нас хоче побажати один одному у перші дні Нового року. Бо від щирого серця завжди ідуть новорічні віншування, де промовляється, аби сіялося і родило на щастя, на здоров’я, на новий рік, щоб жилося краще ніж торік.

Так зараз нам усім непросто без хвилювання дивитися у рік прийдешній. Адже надто багато викликів попереду і надто багато сумних подій увійде в історію року, що минає. Ми прожили надзвичайно складний та напружений 2017 рік. Та я щиро вірю, що за тяжкими і, подекуди, болючими періодами настане мирне та врівноважене життя, що ми подолаємо бандитську владу і станемо на шлях, який неодмінно приведе Україну до гідного майбутнього. Знаю, що наша країна обов’язково буде щасливою, квітучою.

Бог посилає нам випробування, аби зробити нас сильнішими. Про це нагадує і святий день Різдва Христового. Адже, немає нічого ціннішого за людське життя і немає нічого у житті радіснішого та щасливішого від миті народження нового на землі.

На порозі Нового 2018 року та Різдва Христового насамперед хочеться побажати найголовнішого - миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому!

Бажаю щастя Вам і Вашим рідним та близьким. Нехай Новий Рік буде сповненим добром і любов’ю, вірою і милосердям, перемогами і великими звершеннями. Нехай наша стійкість та непоборність ознаменуються щедрою винагородою – миром на нашій рідній землі та добробутом у кожній домівці.

Христос рождається! Славімо Його! З Новим Роком!