Привітання голови Монастириської районної ради Володимира Данилюка з професійним святом - Днем місцевого самоврядування

Шановні монастирищани, працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування!

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною - владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою на забезпечення життєдіяльності району. Депутати районної ради і я  особисто в першу чергу спрямовуємо зусилля на те, щоби розвивати в районі економіку, створюючи робочі місця, забезпечуючи надходження до бюджету та Пенсійного фонду, покращувати матеріально-технічну базу об’єктів соціально-культурної сфери району, забезпечувати нормальні умови навчання, лікування та праці жителям району.

За останні роки кардинально міняється ситуація в наших школах, ремонти проводяться не на рівні побілки, а міняються системи опалення, котельні, перекриваються дахи В цьому році в основному буде завершено заміну старих вікон на енергозберігаючі.

Багато зроблено в закладах охорони здоров’я, але найбільше радує те, що ми взяли курс на оснащення нашої медицини сучасним діагностичним обладнанням. Придбано аналізатори крові, цифровий флюорограф. Вже замовлено лапароскопічну стійку (обладнання для малоінвазивної хірургії), що значно підвищить рівень медичного обслуговування наших жителів. Ніколи не виходять з полу зору і наші заклади культури, особливо районний палац культури і наша музична школа.

Два слова хочеться сказати про реформи: якщо реформи не починаються з економічної та податкової реформ, які будуть сприяти розвитку економіки  і збільшенню надходжень до бюджету, то решта всі реформи – приречені. Саме так відбувається в нас. Тим більше, всі наші реформи  сміливо можна називати антинародними. Пенсійна реформа – ціни виросли в 5 разів, а пенсії -  на копійки. Медична реформа -  медики три місяці без заробітної плати. Хочуть створити якісь фіксові медичні округи, а через фінансові важелі знищити місцеву медицину, тобто віддалити медицину від людей.

Бюджет України розбалансований настільки, що сьогодні вже нічим виплачувати заробітну плату медикам, технічним працівникам шкіл, працівникам культури, садочків, і в той же час в бюджетах окремих міст, сіл, які не мають жодних функцій, є великі кошти. Так могли зробити тільки вороги.

Як наслідок таких реформ, на протязі 26 років -  нас залишилось біля 30 млн. людей. Такого геноциду Україна ще не знала.

Але не дивлячись на це я впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал району на вищий рівень.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана Вам, дорогі монастирищани, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.