25 сесія

Рішення № 321 Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018 -2019 року.

Рішення № 322 Про затвердження Договорів  про міжбюджетні трансферти.

Рішення №323 Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року

Рішення № 324 Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за вересень 2018 року

Рішення № 325 Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Рішення № 326 Про затвердження розпорядження голови Монастириської районної ради.

Рішення № 327 Про затвердження технічних  документацій по нормативній грошовій оцінці  земельних ділянок для продажу права оренди.

Рішення № 328 Про соціально-правовий захист дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі та про соціальну роботу із сім’ями району.

Рішення № 329 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району у 2018 році.

Рішення № 330 Про призначення Мушинського А.А. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради.

Рішення № 331 Звіт Монастириського РТМО про надходження і використання благодійних (добровільних) внесків та пожертв від фізичних та юридичних осіб.

Рішення № 332 Про закриття бібліотечних пунктів видачі.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ