31 сесія

Порядок денний

Рішення №  366 Звіт голови Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2018 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.

Рішення № 367 Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2019 рік.

Рішення № 368 Про районну програму стимулювання громадян, направлених Монастириським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік.

Рішення № 369 Про внесення змін до районної комплексної програми  соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота»  на 2016-2020 роки.

Рішення № 370 Про надання матеріальної допомоги Сердинській Надії Іванівні, жительці с. Високе.

Рішення № 371 Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.

Рішення № 372 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.

Рішення № 373 Про виконання районного бюджету за 2018 рік.​

Рішення № 374 Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Рішення № 375 Про передачу в оренду нежитлових приміщень (загальною площею 76,9 м2) адмінбудинку районної ради ТОВ «Редакція газети «Вісті Придністров’я».

Рішення № 376Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна покрівлі даху)Гончарівського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в с.Гончарівка Монастириського району Тернопільської області".

Рішення №377   Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості  майна спільної власності територпіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.

Рішення №378 Про внесення  змін до Положення про порядок проведення  конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.

Рішення №379 Про внесення змін у склад постійних комісій районної ради.

Рішення №380 Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи комунального закладу Монастириської районної  ради «Монастириське районне Територіальне медичне об’єднання» шляхом перетворення.

Рішення №381 Про розподіл примірників книги «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення».

Поіменне голосування