36 сесія

Рішення № 407 про представленнядо нагородженняПочесною Грамотою Верховної Ради Українидепутата Монастириської районної ради ГАВРИЛИШИНА Володимира Петровича.

Рішення № 408 Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти та додаткової угоди.

Рішення № 409 Про програму розвитку редакції Монастириського районного комунального радіомовлення на 2014 - 2019 роки із змінами і доповненнями в новій редакції.

Рішення № 410 Про внесення змін до районної програми соціальної політики пільгової категорії  населення на 2018-2020 роки.

Рішення № 411 Про внесення змін до програми збереження культурної спадщини Монастириського району на 2016-2020 роки.

Рішення № 412 Про виконання районного бюджету за І півріччя  2019 року.

Рішення № 413 Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду районного бюджету за липень 2019 року

Рішення № 414 Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік

Рішення № 415    Про  звернення депутатів Монастириської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради  України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо незабезпеченості коштами для фінансування закладів соціально-культурної сфери Монастириського району Тернопільської області на 2019 рік.

Рішення № 416     Про звернення депутатів Монастириської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування проектів з Державного фонду регіонального розвитку та фінансування  об’єктів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Рішення № 417    Про  звернення депутатів Монастириської районної ради Тернопільської області до Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації щодо відновлення фінансування проектів з Державного фонду регіонального розвитку та фінансування  об’єктів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Рішення № 418 Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради​

Рішення № 419 Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної  сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 -2020 року

Рішення № 420 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району у 2019 році

Рішення № 421 Про  затвердження списку присяжних  Монастириського районного суду

Рішення № 422 Про внесення змін до комплексної програми «Здоров’я  населення Монастирищини  2017-2021»

Рішення № 423  Про внесення змін до рішення Монастириської районної ради від 23.03.2018 року № 279 «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи комунального закладу Монастириської районної  ради «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення».

Рішення № 424 Про погодження надання спеціального дозволу  на користування надрами ТзОВ «Станіславмаксбуд»​

Рішення № 425 Про надання згоди на поділ земельної ділянки кадастровий номер 6124210100020010288, площею 0,1055 га,  по вулиці Шевченка  в м. Монастириська  Тернопільської  області​

Порядок денний​

Поіменне голосування