37 сесія

Рішення № 426 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О.,Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприйняття нової редакції Закону України про особливий статус Донбасу, так званої «формули Штайнмаєра».

Рішення №427 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Служби безпеки України з приводу неприпустимості відведення сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних формувань спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України, від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Рішення № 428  Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В., Генерального прокурора України Рябошапки Р.Г., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.П., Директора Державного бюро розслідувань Труби Р.М. щодо силового розгону мирного протесту ветеранів антитерористичної операції – операції об’єднаних сил і мешканців міста Соснівка Львівської області 21 вересня 2019 року.

Рішення № 429 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Рішення № 430  Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.

Рішення № 431  Про введення в штатний розклад працівників Монастириського районного комунального палацу культури посаду керівника фольклорного колективу «Гречні фраїрки».

Рішення № 432  Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Рішення № 433  Про соціально-правовий захист дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі.

Рішення № 434 Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради.

Рішення № 435 Про затвердження Передавального акту комунального закладу Монастириської районної ради «Монастириське районне територіальне медичне об’єднання».

Рішення № 436 Про комплексну програму профілактики та недопущення занесення африканської чуми свиней в Монастириському районі на 2017 – 2020 роки із змінами і доповненнями в новій редакції.

Поіменне голосування