40 сесія

Порядок денний

Рішення № 464 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,  Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка

Рішення № 465 Про погодження встановлених площ земель населених пунктів на території Монастириського району

Рішення № 466 Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради

Рішення № 467 Про план роботи Монастириської районної ради на 2020 рік

Рішення № 468   Звіт  Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2019 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.

Рішення № 469 Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2020 рік.

Рішення №470  Про програму щодо забезпечення наркотичними засобами онкохворого населення району на 2020 рік.

Рішення №471 Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.

Рішення № 472 Про внесення змін до програми розвитку редакції Монастириського районного комунального радіомовлення на 2020-2023 роки.

Рішення №473 Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти та додаткової угоди.

Рішення № 474 Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Рішення № 475  Про виконання районного бюджету за 2019 рік.

Рішення № 476 Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Рішення № 477 Про призначення Рібого С.І. на посаду директора Устя-Зеленської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Рішення № 478  Про розподіл  книг Козубського П.Й. «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення».

Рішення № 479   Про проживання у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Монастириського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) СИМАНИШИНА Ігоря Степановича, 1966 року народження, жителя с.Устя-Зелене, Монастириського району, Тернопільської області.

Рішення № 480 Про звернення депутатів  Монастириської районної ради Тернопільської області до Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, депутата Верховної Ради України Люшняка Миколи щодо справедливого розподілу коштів на ремонт доріг.