41 позачергова сесія

Порядок денний

Рішення № 481 Про стан забезпечення  санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Рішення № 482 Про внесення змін до програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради на 2018-2020 роки.

Рішення № 483 Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.

Рішення № 484 Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Рішення № 485 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України стосовно рішення Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України про заснування так званої Консультативної ради за участі представників самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».