42 сесія

Порядок денний

Рішення №486 Про підтримку звернення депутатів Одеської обласної ради до сільських, селищних, районних, районних у містах, міських районного значення, міських обласного значення, обласних рад, об’єднаних територіальних громад

Рішення №487 Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти

Рішення №488 Про програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян в Монастириському районі на 2020 рік.

Рішення №489 Про програму розвитку та підтримки комунального  некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2020 рік.

Рішення №490 Про внесення змін до районної комплексної програми  соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.

Рішення №491 Про внесення змін до цільової комплексної програми захисту населення і території Монастириського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

Рішення №492 Про програму підтримки органів державної влади на 2020 рік.

Рішення №493 Про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року

Рішення №495 Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.

Рішення №496 Про роботу закладів охорони здоров’я району під час карантину, установленого з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Рішення №497 Про припинення шляхом ліквідації Монастириської центральної районної комунальної лікарні.

Рішення №498 Про затвердження Фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2020 рік.

Рішення №499 Про пониження ступеня та перейменування Устя-Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Монастириського району, Тернопільської області.

Рішення №500 Про встановлення пільгової орендної плати для орендарів спільної власності територіальних громад району на час карантину.

Рішення №501 Про розподіл книг Козубського П.Й. «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення».

Рішення №502 Про продовження дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.

Рішення № 494 Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік