45 позачергова сесія

Порядок денний

Рішення 522 Про впорядкування умов оплати праці (визначення розміру посадового окладу) керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району, які діють в організаційно – правовій формі комунальних некомерційних підприємств.

Рішення 523 Про призначення Лисика В.І. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня»  Монастириської районної ради.

Рішення 524 Про призначення Тиханської Т.М. на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Рішення 525 Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській  міській раді.

Рішення 526 Про внесення змін до програми щодо забезпечення наркотичними засобами онкохворих пацієнтів району на 2020 рік.

Рішення 527 Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти та додаткової угоди.

Рішення 528 Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік

Рішення 529 Про затвердження уточненого Фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2020 рік.

Рішення 530 Про затвердження Передавального  акта комунальної установи Монастириської районної ради «Монастириський районний методичний кабінет».

Рішення 531 Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

Рішення 532 Про розподіл  книг Козубського П.Й. «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення» (в часи незалежності України. Том 3).

Поіменне голосування