46 позачергова сесія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

РІШЕННЯ №533 Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей Монастириської районної ради

РІШЕННЯ №534 Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району

РІШЕННЯ №535 Про внесення змін до рішення сесії Монастириської районної ради від 20 жовтня 20205 №525 «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській  міській раді"

РІШЕННЯ №536 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт та додаткової Угоди.

РІШЕННЯ №537 Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

РІШЕННЯ №538 Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду районного бюджету.

РІШЕННЯ №539 Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік

РІШЕННЯ №540 Про надання дозволу КНП «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на списання транспортних засобів.

РІШЕННЯ №541 Про затвердження Фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2021 рік.

РІШЕННЯ №542 Про внесення змін до програми щодо забезпечення наркотичними засобами онкохворих пацієнтів району на 2020 рік.

Поіменне голосування