07 березня 2019 року о 10.00 год.в районній раді відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради

Проект порядку денного

тридцять другої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про затвердження Договору  про міжбюджетний трансферт.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  3. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів району за 2018 рік.
  4. Про стан захворюваності на туберкульоз серед населення Монастириського району.
  5. Про призначення Дмитрів О.В. на посаду директора  Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Вербової М.О. на посаду директора  Швейківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  6. Про програму підвищення якості організації діяльності Козівського управління головного управління ДФС у Тернопільській області для забезпечення надходжень до районного бюджету.
  7. Про підтримку Резолюції Тернопілського обласного «Всеукраїнського форуму сім’ї» щодо захисту цінностей української сім’ї.
  8. Різне.