ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний добір на посаду директора Монастириського районного комунального палацу культури

Відповідно до  частин 4, 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 211 - 215 Закону України «Про культуру», Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління Монастириської районної ради, затвердженого рішенням сесії районної ради від 11 листопада 2016 року №132 Монастириська районна рада оголошує конкурсний добір на посаду директора Монастириського районного комунального палацу культури.

Дата проведення конкурсу: 8 лютого 2018 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Дата формування конкурсної комісії: з 19 січня 2018 року по 25 січня 2018 року.

Дата прийняття документів для участі  у конкурсі: з 26 січня 2018 року по 07 лютого 2018 року.

Умови проведення конкурсу.

Конкурсний добір проводиться публічно. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами.

Конкурс проводиться у три етапи.

На першому етапі засідання конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам.

На другому етапі засідання конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури.

На третьому етапі засідання конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі у конкурсі: керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Монастириської районної ради:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи подаються в районну раду за адресою: вул. Шевченка, 19 , м. Монастириська, Тернопільська область, 48300.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50.

Керуючий справами

районної ради                                                                                                                                                 М.Т.Вансач