ПРОДАЖ ОБ'ЄКТА НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА - 90-КВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ЗА АДРЕСОЮ: вул. СОНЯЧНА,26, м.МОНАСТИРИСЬКА, ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.

Регіональне відділення ФДМ України по Тернопільській області здійснює пошук потенційних покупців на об'єкт державної форми власності - об'єкт незавершеного будівництва - 90-квартирний житловий будинок, що знаходиться за адресою: вул. Сонячна, 26, м.Монастириська, Тернопільська область.

Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ: 1 935 960,00 грн., який буде проведено Товарною біржею  "Універсальна товарно-сировинна біржа" 22 вересня 2017 року.

Кінцевий термін прийняття заяв 18 вересня 2017 року.

Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяв, подаються в електронному вигляді до Біржі на електронну адресу: https://www.utsb.com.ua. Протягом двох календарних днів  з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов'язані  направити на адресу  Біржі (01054, м.Київ,вул.Бульварно-Кудрявська (вул. Воровського), 51, оф.11) оригінали  заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

Більш детальну інформацію можна отримати в Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області (тел.(0352) 25-04-87) та Товарній біржі "Універсальна товарно-сировинна біржа" (тел. (044) 482-07-42).