07 листопада 2017 року о 10.00 год. в приміщенні районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради

Примірний перелік питань, які будуть розглядатись на комісіях

1. Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.
  2. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти.
  3. Про виконання  районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
  5. Про затвердження розпорядження голови Монастириської районної ради.
  6. Про затвердження технічних  документацій по нормативній грошовій оцінці  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди.
  7. Про надання згоди на відчуження земельної ділянки у розмірі 0,02 га за адресою: вул. Шевченка, 78, м. Монастириська, Тернопільська область, жителю м. Монастириська Підгірному С.С. для обслуговування житлового  будинку.
  8. Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки та про порядок надання послуг зубопротезування для учасників АТО.
  9. Про забезпечення соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі.
  10. Про стан соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю району.
  11. Різне:
  • Про стан епізоотичної ситуації та виконання профілактичних заходів щодо захворювання на африканську чуму свиней в Монастириському районі.