Інформує конкурсна комісія по наданню в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 24 квітня 2019 року №29 «Про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення (площею 20,14 м2) Устя-Зеленської дільничної комунальної лікарні за адресою: вул. Шевченка, 48, с. Устя-Зелене» Монастириська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

1. Назва об’єкта оренди: нежитлове приміщення (площею 20,14 м2) Устя-Зеленської дільничної комунальної лікарні.
  2. Місцезнаходження: вул. Шевченка, 48, с. Устя-Зелене, Монастириський район.
  3. Балансоутримувач: Устя-Зеленська сільська рада.
  4. Цільове використання об’єкта: для надання стоматологічних послуг.
  5. Початковий розмір орендної плати: 181,50 грн.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Монастириської районної ради заяву.

Конкурс відбудеться 07 травня 2019 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсі на право оренди   06 травня 2019 року.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50.

Голова комісії                                                                                    М.Т.Вансач