12 червня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради

Примірний перелік питань, які будуть розглядатись на комісіях

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Монастириської районної ради сьомого скликання Шулика І.М.
  2. Про звернення депутатів Монастириської районної ради Тернопільської області до Верховної Ради України щодо негайного розгляду та ухвалення Антиоліргахічного пакету докорінних перетворень.
  3. Звіт голови Монастириської районної ради  про свою діяльність.
  4. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти.
  5. Про  виконання  районного бюджету за І квартал  2018 року.
  6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  7. Про затвердження розпорядження голови Монастириської районної  ради.
  8. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Монастириської районної ради сьомого скликання.
  9. Про затвердження Передавального акта комунального закладу  Монастириської районної ради  «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  10. Про комунальне  некомерційне  підприємство «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради.
  11. Про розгляд заяви депутатів Монастириської районної ради від 07.05.2018 про обрання заступника голови районної ради.
  12. Про внесення змін до програми збереження культурної спадщини Монастириського району на 2016-2020 роки.
  13. Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти Монастириського району в літній період 2018 року.
  14. Про погодження надання ПП «Галпромекспорт» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення покладів вапняку.
  15. Про прийняття у  спільну власність  територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району земельної ділянки, кадастровий номер 6124210100:03:001:0965, за адресою: м. Монастириська, вул. Сонячна, 26,для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  16. Різне: