Про благодійні (добровільні) внески та пожертви в комунальній установі Монастириської районної ради «Монастириське районне територіальне медичне об’єднання»

В зв’язку з виниклою необхідністю Монастириська районна рада повідомляє, що благодійні (добровільні) внески та пожертви в комунальній установі Монастириської районної ради «Монастириське районне територіальне медичне об’єднання» приймаються від фізичних та юридичних осіб виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням (надається засвідчена штампом квитанція).

Забороняється примусове стягнення коштів з пацієнтів у вигляді благодійних (добровільних) внесків та пожертв. При наявності таких випадків звертайтеся з скаргою до керівника МРТМО та Монастириської районної ради.

Персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних внесків та прозорості їх використання несе керівник МРТМО Підгірна С.І., головний бухгалтер та матеріально-відповідальні особи.