про конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови Монастириської районної ради від 22 серпня 2018 року №49 «Про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради» Монастириська районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради.

Дата прийняття документів для участі  у конкурсі: з 27 серпня 2018 року по 20 вересня 2018 року за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Перелік документів, що подають претендентом для участі в конкурсі.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Зазначені документи подаються в районну раду за адресою: вул. Шевченка, 19 , м. Монастириська, Тернопільська область, 48300.

Вимоги до претендента  та конкурсної пропозиції.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі у конкурсі:

Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Лікарська справа». Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю. Стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 5 років. Стажування в органах управління вищого рівня. Володіння державною мовою та здатність своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Дата проведення конкурсу: 21 вересня 2018 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50, електронною адресою: 04058216@maіl.gov.ua

Постійно діюча конкурсна комісія з проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я району