17 липня 2018 року о 10 год. в приміщенні районної ради відбудуться засідання постійних комісії районної ради

Примірний перелік питань, які будуть розглядатися на комісіях

1. Про заміщення депутата Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за  І півріччя 2018 року.
  3. Про затвердження Угод про розірвання Договорів про міжбюджетні   трансферти  на 2018 рік.
  4. Про затвердження Договорів  про міжбюджетні трансферти.
  5. Про виконання  районного бюджету за І півріччя 2018 року.
  6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  7. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  8. Про затвердження Статуту Монастириського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в новій редакції.
  9.  Про звіт керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району (комунальні підприємства).
  10. Про програму  зайнятості населення Монастириського району на 2018-2020 роки.
  11. Про районну програму соціальної підтримки  пільгової категорії населення на 2018-2020 роки.
  12. Про розподіл примірників книги Івана Гончара «Дорога в дощ».
  13. Різне.