23 жовтня 2018 РОКУ О 10 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Примірний перелік питань

1. Про дострокове припинення повноважень депутатів Монастириської районної ради сьомого скликання Мочкодана В.М., Парація Н В.
  2. Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.
  3. Про затвердження Договорів  про міжбюджетні трансферти.
  4. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
  5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  6. Про затвердження розпорядження голови Монастириської районної ради.
  7. Про затвердження технічних  документацій по нормативній грошовій оцінці  земельних ділянок для продажу права оренди.
  8. Про соціально-правовий захист дітей, профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі та про соціальну роботу із сім’ями району.
  9. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району у 2018 році.
  10. Про призначення Мушинського А.А. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради.
  11. Звіт Монастириського РТМО про надходження і використання благодійних (добровільних) внесків та пожертв від фізичних та юридичних осіб.
  12. Різне.