ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩА, МІСТА МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ

Інформує конкурсна комісія по наданню в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02 грудня 2019 року №73 «Про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення (загальною площею 122 м2) за адресою: вул. Шевченка, 150, м. Монастириська» Монастириська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

1. Назва об’єкта оренди: нежитлове приміщення (площею 122 м2).
  2. Місцезнаходження: вул. Шевченка, 150, м. Монастириська.
  3. Балансоутримувач: Монастириська районна рада.
  4. Цільове використання об’єкта: технічне обслуговування та ремонт автомобілів.
  5. Початковий розмір орендної плати: 1811,81 грн.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Монастириської районної ради заяву.

Конкурс відбудеться 18 грудня 2019 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсі на право оренди   17 грудня 2019 року.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50.

Голова комісії                                                                                                                                 М.Т.Вансач