08 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради відбудеться вісімнадцята позачергова сесія Монастириської районної ради сьомого скликання

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

05 грудня  2017 року                    м. Монастириська                              №87

Про скликання вісімнадцятої позачергової

сесії Монастириської районної ради

сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої та дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 08 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради вісімнадцяту позачергову сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:

2.1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

2.2. Про затвердження додаткової угоди №1 до Договору про міжбюджетний трансферт №5 від 15 березня 2017 року.

2.3. Про план роботи Монастириської районної ради на 2018 рік.

2.4. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки сільськогосподарського призначення для надання в оренду ТОВ «Монастириські лани».

3. На сесію Монастириської районної ради запросити:

- голову та заступника голови Монастириської районної державної адміністрації;

• керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • народних депутатів України від Тернопільської області;
  • депутатів обласної ради;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників районних організацій, установ, закладів;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників податкової  та контрольно-ревізійної служб;
  • представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                  В.П.Данилюк