ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району

Інформує конкурсна комісія по наданню в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10 квітня 2019 року №28 «Про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості нежитлового приміщення Устя-Зеленської дільничної комунальної лікарні за адресою: вул. Шевченка, 48, с. Устя-Зелене» Монастириська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (площею 20,14 м2) на першому поверсі Устя-Зеленської дільничної комунальної лікарні.
  2. Місцезнаходження: вул. Шевченка, 48, с. Устя-Зелене.
  3. Балансоутримувач:   Устя-Зеленська сільська рада.
  4. Замовник: фізична особа - підприємець.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Монастириської районної ради заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою, кваліфікаційне свідоцтво оцінювача, пропозиції щодо вартості робіт з оцінки, пропозиції щодо строку виконання робіт (у календарних днях).

Конкурс відбудеться 22 квітня 2019 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсі на право оренди  19 квітня 2019 року.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50.

Голова комісії                                                                                                                 М.Т.Вансач