13 лютого 2018 року о 10 год. в приміщенні районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Примірний перелік питань, які будуть розглядатися на комісії

1. Звернення депутатів Монастириської районної ради Тернопільської області до Президента України, Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ України щодо ухвалення Польщею змін до "Закону про Інститут національної пам'яті - Комісію з переслідування злочинів проти польського народу та інших законодавчих актів", спрямованих проти України та україн
  2. Про використання червоно – чорного прапора на території Монастириського району.
  3. Звіт голови Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2017 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.
  4. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2018 рік.
  5. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти.
  6. Про внесення змін до програми інформатизації Монастириського району «Електронна Монастирищина на 2018-2019 роки».
  7.  Про  надання одноразової матеріальної  допомоги Сердинській Н.І.
  8. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016 – 2020 роки.
  9. Про внесення змін до районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки.
  10. Про програму підвищення якості організації та управління виконанням бюджету району, координації діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету району управління фінансів Монастириської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.
  11. Про програму з підтримки книговидання місцевих авторів, сприяння книгорозповсюдженню та популяризації української книги в Монастириському районі на 2018-2020 роки.
  12. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
  13. Про затвердження звіту про  використання коштів з резервного фонду  районного  бюджету за 2017 рік.
  14. Про виконання районного бюджету за 2017 рік.
  15. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  16. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  17. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів району за 2017 рік.
  18. Про стан епідемічної ситуації в районі  із захворюваності на  гострі респіраторні вірусні інфекції та організацію протиепідемічних заходів.
  19. Про затвердження висновку про вартість нежитлового приміщення (площею 17,6 м2) РКПК за адресою: вул. Шкільна, 2, м. Монастириська, Тернопільська область.
  20. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Горбаль С.П.
  21. Про затвердження технічної  документації по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки для продажу права оренди за адресою: Тернопільська обл., Монастириський рн., Олешівська сільська рада.
  22. Про внесення змін до комплексної програми профілактики та недопущення занесення африканської чуми свиней в Монастириському районі на 2017-2020 роки.
  23. Про харчування  дітей у  навчальних закладах Монастириського району у 2018 році.
  24. Різне