про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району

Інформує конкурсна комісія по наданню в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 01 березня 2019 року №22 «Про проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення (площею 30,3 м2) кінотеатру «Зустріч» за адресою: вул. Шевченка, 36, м. Монастириська, Тернопільська область» Монастириська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району:

1. Назва об’єкта оренди: нежитлове приміщення (площею 30,3 м2) кінотеатру «Зустріч».
  2. Місцезнаходження: вул. Шевченка, 36, м. Монастириська, Тернопільська область.
  3. Балансоутримувач: Відділ культури, туризму, національностей та релігій районної державної адміністрації.
  4. Цільове використання об’єкта: для розміщення книжкового магазину.
  5. Початковий розмір орендної плати: 622,08 грн.
            Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Монастириської районної ради заяву.
      Конкурс відбудеться 15 березня 2019 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.
    Кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсі на право оренди   14 березня 2019 року.
     За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-23-50.

Голова комісії                                                                                                               М.Т.Вансач