21 лютого 2019 року о 10.00 год.в районній раді відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради

Проект порядку денного

тридцять першої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Звіт голови Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2018 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.
  2. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2019 рік.
  3. Про районну програму стимулювання громадян, направлених Монастириським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік.
  4. Про внесення змін до районної комплексної програми  соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота»  на 2016-2020 роки.
  5. Про надання матеріальної допомоги Сердинській Надії Іванівні, жительці с. Високе.
  6. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  7. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.
  8. Про виконання районного бюджету за 2018 рік.
  9. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  10. Про передачу в оренду нежитлових приміщень (загальною площею 76,9 м2) адмінбудинку районної ради ТОВ «Редакція газети «Вісті Придністров’я».
  11. Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт (заміна покрівлі даху) Гончарівського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в с.Гончарівка Монастириського району Тернопільської області».
  12. Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості  майна спільної власності територпіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.
  13. Про внесення  змін до Положення про порядок проведення  конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.
  14. Про внесення змін у склад постійних комісій районної ради.
  15. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи комунального закладу Монастириської районної  ради «Монастириське районне Територіальне медичне об’єднання» шляхом перетворення.
  16. Про розподіл примірників книги «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення».
  17. Різне.