Порядок денний 32 сесії Монастириської районної ради сьомого скликання

тридцять другої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про затвердження Договору  про міжбюджетний трансферт.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  3. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів району за 2018 рік.
  4. Про затвердження висновку про вартість нежитлового приміщення (загальною площею 30,3 м2) кінотеатру «Зустріч».
  5. Про призначення Дмитрів О.В. на посаду директора  Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Вербової М.О. на посаду директора  Швейківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  6. Про підтримку Резолюції Тернопільського обласного «Всеукраїнського форуму сім’ї» щодо захисту цінностей української сім’ї.
  7. Різне.

- Про стан захворюваності на туберкульоз серед населення Монастириського району.

- Про подання до 01 квітня 2019 року електронних декларацій особами, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.