Перерахунок тарифів на тепло та гарячу воду має бути здійснений до 1 вересня 2019 року

В рамках ініціативи #ЧеснаПлатіжка Уряд встановив граничну вартість тепла на рівні 1400 гривень за 1 Гкал (за наявності лічильника) та 35,21 гривень за квадратний метр опалювальної площі (за відсутності приладу обліку). Щодо гарячої води, максимальний тариф для населення обмежили на рівні 83,66 гривень за кубометр у квартирах рушникосушками та 75,74 гривень – в помешканнях без них.

Перерахунок тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення до початку опалювального сезону 2019/2020 років повинен бути здійснений до 1 вересня 2019 року.

Що, в свою чергу, потрібно зробити мешканцям?

1. Перевірити на сайті органу місцевого самоврядування, який встановлює тариф на опалення, чи виконується рішення Уряду;

2. Звернутись до постачальника послуги для перерахунку ціни за опалення;

3. Якщо розрахунок не змінено – звернутись до центрів з надання безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією та правовою допомогою.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області