ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО СОРОК П'ЯТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

сорок п’ятої позачергової сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про впорядкування умов оплати праці (визначення розміру посадового окладу) керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району, які діють в організаційно – правовій формі комунальних некомерційних підприємств.
  2. Про призначення Лисика В.І. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня»  Монастириської районної ради.
  3. Про призначення Тиханської Т.М. на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
  4. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській  міській раді.
  5. Про внесення змін до програми щодо забезпечення наркотичними засобами онкохворих пацієнтів району на 2020 рік.
  6. Про затвердження Договорів про міжбюджетні трансферти та додаткової угоди.
  7. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  8. Про затвердження уточненого Фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2021 рік.
  9. Про затвердження Передавального  акта комунальної установи Монастириської районної ради «Монастириський районний методичний кабінет».
  10. Про готовність господарського комплексу та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.
  11. Про розподіл  книг Козубського П.Й. «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення» (в часи незалежності України. Том 3).
  12. Різне.