Монастириська районна рада
Монастириський район, Тернопільська область

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов зустрівся з представницями жіночих організацій Тернопільщини

Переглядів: 176

Сьогодні у Тернополі з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

“Дуже різні організації, які мають дуже різний фокус. Але в кожній з ваших організацій є щось, з чим юстиція може допомогти. Мені дуже радісно чути, що ви маєте добру співпрацю з Міністерством юстиції, з нашим територіальним управлінням . Я сподіваюся, у нас відверта розмова, і ви розкажете не лише про приємні речі, а й про критичні речі. Нам завжди треба знати, що не працює, що треба змінити, над чим треба працювати, що треба покращити. Насправді, питання, яким ми дійсно пишаємся, питання аліментів, - воно так само не виникло нізвідки, а зі спілкування з людьми. Багато хто ставився до цього дуже скептично -  що ця тема нікому не цікава, що там нічого не можна зробити. Але якраз у такому спілкуванні можна дізнатися про якісь проблеми, які, можливо, тебе особисто не стосуються, але які болять людям. І, відповідно, знайти для них вирішення”, - зазначив Сергій Петухов. 

Під час зустрічі посадовець розповів про здобутки Містерства юстиції України, які спрямовані на захист жінок та дітей, як-от #ЧужихДітейНеБуває, #СтопБулінг, #СтопНасильство.

Також представниці жіночих громадських організацій мали нагоду звернутися з питаннями та пропозиціями. Вони, серед іншого, стосувалися прав та обовязків дітей, просвітницької роботи, спрямованої на батьків, запобігання булінгу у навчальних закладах, боротьби з насильством, соціальним сирітством, підтримки жінок з інвалідністю, захисту української мови, тощо.

Також Сергій Петухов разом з начальником Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуардом Кольцовим вручили жінкам листи-подяки за співпрацю.  

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

 

« повернутися до списку новин