ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження тарифів платних медичних послуг КНП «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради

МОНАСТИРИСЬКА РАЙОННА РАДА                   ПРОЕКТ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

СОРОК ТРЕТЯ  СЕСІЯ

21 серпня   2020 року            м. Монастириська                             №

Про затвердження тарифів платних медичних

послуг КНП «Монастириська центральна

районна лікарня» Монастириської районної ради

Розглянувши лист КНП «Монастириська центральна районна лікарня» від 13.08.2020 року № 05-04/382, про погодження тарифів платних медичних послуг, керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (із змінами), враховуючи рекомендації постійної  комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, національного духовного відродження,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік та вартість платних медичних послуг, що надаються  Комунальним некомерційним підприємством  «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради ( додаток 1).
  2. Затвердити перелік та вартість платних медичних послуг, що надаються Комунальним  некомерційним підприємством «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради (додаток 2).
  3. Затвердити перелік та вартість бактеріологічних обстежень, що надаються  Комунальним  некомерційним  підприємством  «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради (додаток 3).
  4. Затвердити перелік та вартість платних медичних послуг, що надаються  Комунальним некомерційним підприємством «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради (додаток 4).
  5. Директору  Комунального некомерційного підприємства «Монастириська ЦРЛ» Монастириської районної ради:

- забезпечити якісне надання платних медичних послуг;

-забезпечити оприлюднення та доведення до відома населення інформації щодо порядку надання платних медичних послуг Підприємством, яка повинна включати відомості про режим роботи Підприємства, перелік платних медичних послуг, порядок їх оплати та відомості про пільги для окремих категорій громадян згідно чинного законодавства;

- забезпечити надходження та використання коштів, отриманих від надання платних медичних послуг виключно для здійснення статутної діяльності Підприємства з дотриманням законодавства України.

6. Відповідальність за належне застосування тарифів на платні медичні послуги несе керівник Комунального некомерційного підприємства»Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради.

7.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, національного духовного відродження.

Голова районної ради                                                                                                                     Володимир ДАНИЛЮК