ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО СОРОК ДРУГОЇ СЕСІЇ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

сорок другої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.
  2. Про програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян в Монастириському районі на 2020 рік.
  3. Про програму розвитку та підтримки комунального  некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради на 2020 рік.
  4. Про внесення змін до районної комплекснщї програми  соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.
  5. Про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.
  6. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  7. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  8. Про роботу закладів охорони здоров’я району під час карантину, установленого з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
  9. Про припинення шляхом ліквідації Монастириської центральної районної комунальної лікарні Тернопільської області.
  10. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи комунальної установи  Монастириської районної  ради «Монастириський районний методичний кабінет» шляхом перетворення.
  11. Про пониження ступеня та перейменування Устя-Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Монастириського району, Тернопільської області.
  12. Про продовження дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району.
  13. Про встановлення пільгової орендної плати для орендарів спільної власності територіальних громад району на час карантину.
  14. Про розподіл книг Козубського П.Й. «Монастириська та околиці від сивої давнини до сьогодення».
  15. Про підтримку звернення депутатів Одеської обласної ради до сільських, селищних, районних, районних у містах, міських районного значення, міських обласного значення, обласних рад, об’єднаних територіальних громад України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та популяризації української національної ідеї.
  16. Різне.