21 ЛЮТОГО 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОКОВА СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

10 лютого  2020 року                                                        м. Монастириська                                №12

Про скликання сорокової  сесії

Монастириської районної ради

сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 21 лютого 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради сорокову сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:

2.1 Звіт Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2019 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.

2.2. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2020 рік.

2.3. Про виконання районного бюджету за 2019 рік

2.4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

2.5. Інші питання поточної роботи районної ради.

3.На сесію Монастириської районної ради запросити:

- заступників голови Монастириської районної державної адміністрації;

• керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • народних депутатів України від Тернопільської області;
  • депутатів обласної ради;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників районних організацій, установ, закладів;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників податкової  та контрольно-ревізійної служб;
  • представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                                 Володимир ДАНИЛЮК