Шановні жителі майбутньої Монастириської громади!Доводимо до Вашого відома, що всі комунальні установи Монастириської районної ради, включно з Монастириським лісогосподарським підприємством, буде передано Монастириській міській раді

Щоб не було ніяких слухів і брехні, доводимо до Вашого відома, що всі комунальні установи Монастириської районної ради, включно з Монастириським лісогосподарським підприємством, буде передано Монастириській міській раді. Вчора було прийнято рішення про передачу будівель міській раді. На наступній сесії будемо приймати рішення про передачу комунальних установ, так як на даний час ще законодавством до кінця не врегульоване дане питання.

Голова Монастирської районної ради                                                                                   Володимир Данилюк