Проєкт порядку денного сорокової сесії Монастириської районної ради Тернопільської області сьомого скликання

1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,  Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка.
  2. Про план роботи Монастириської районної ради на 2020 рік.
  3. Звіт  Монастириської районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району за 2019 рік та про здійснення делегованих районною радою повноважень.
  4. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Монастириського району на 2020 рік.
  5. Про програму щодо забезпечення наркотичними засобами онкохворого населення району на 2020 рік.
  6. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки.
  7. Про внесення змін до програми розвитку редакції Монастириського районного комунального радіомовлення на 2020-2023 роки.
  8. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти та додаткової угоди.
  9. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  10. Про виконання районного бюджету за 2019 рік.
  11. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  12. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  13. Про призначення Рібого С.І. на посаду директора Устя-Зеленської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  14. Про погодження встановлених площ земель населених пунктів на території Монастириського району.
  15. Різне:
  • Про стан епідемічної ситуації в районі  із захворюваності на  гострі респіраторні вірусні інфекції та організацію протиепідемічних заходів.
  • Про хід впровадження реформи охорони здоров’я в Монастириському районі.