17 листопада 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В МОНАСТИРИСЬКОМУ РАЙОННОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОК ШОСТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

12 листопада 2020 року                                                 м. Монастириська                                 №60

Про скликання сорок шостої
позачергової сесії Монастириської
районної ради сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої та дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 17 листопада 2020 року о 10.00 годині в Монастириському районному комунальному палаці культури сорок шосту  позачергову сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:
  3. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл,   селища, міста Монастириського району.
  4. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт та додаткової угоди.
  5. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  6. Інші питання поточної роботи районної ради.
  7. У зв’язку з карантинними заходами, запровадженими в країні для протидії поширенню епідемії COVID-19, кількість представників, які зможуть взяти участь у засіданні, буде обмеженою.
  8. Запросити на сесію  - голову Монастириської районної державної адміністрації та його заступника;
  • керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                      Володимир ДАНИЛЮК