Козівське управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області доводить до широкого кола громадськості наступну інформацію:

Одним із важливих напрямів сучасної стратегії розвитку України є прагнення до подолання корупції та мінімізації її суспільно-політичних наслідків. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для демократичних перетворень у державі, зміцнення національної безпеки, зростання її економічного потенціалу, формування у суспільстві довіри до влади, покращення добробуту громадян України.

Корупція – це багатоаспектне соціально – економічне, політичне, правове та морально – етичне явище, яке складається з цілого комплексу протиправних дій і неетичних вчинків та завдає істотної шкоди нормальному функціонуванню моральних та правових відносин у суспільстві й державі.

Це антисуспільне  явище набуває сили, дозволяє визначити долю економіки, держави та суспільства в цілому і як наслідок – поступово перетворюється з ординарного злочину на соціальну хворобу, порушуючи при цьому законні права та інтереси громадян та вражає широке коло суспільних відносин, які існують у державі.

Подолання корупції в органах Державної податкової служби України є одним із першочергових завдань українського суспільства, оскільки існуючі прояви корупції негативно впливають на рівень надходжень грошових коштів до державного бюджету, на ефективність діяльності податкових  органів, їх рейтинг, взаємовідносини з платниками податків тощо.

Державна податкова служба України, керівництво Головного управління ДПС у Тернопільській області звертає особливу увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки її співробітників, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця, як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Попередньо вжиті організаційно – правові заходи певною мірою забезпечили попередження та протидію корупції в органах ДПС, що базуються на принципах системності та наступальності в боротьбі з корупцією, розподілі функцій і відповідальності суб’єктів на які покладені завдання із запобігання протидії корупції.

Разом з тим ця діяльність потребує подальшого вдосконалення забезпечення комплексного поєднання профілактичних, попереджувальних та правових заходів, спрямованих як на безумовне дотримання норм чинного антикорупційного законодавства, так і на усунення причин та умов, що створюють сприятливе підґрунтя для вчинення корупційних правопорушень у сфері службової діяльності. Крім того, очевидною є необхідність у зосередженні зусиль на вирішенні, у межах компетенції ДПС, питань цілеспрямованої нейтралізації соціальних та економічних чинників відомчої корупції.

Просимо громадськість області та небайдужих громадян про відому інформацію щодо протиправних дій з боку службових осіб ГУ ДПС у Тернопільській області, повідомляти у будь який зручний спосіб, зокрема:

•  з  використанням засобів поштового зв’язку , на адресу : 46003, м.Тернопіль, вул..Білецька, 1;
  • на електронну адресу підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Тернопільській області tr.szk25@tax.gov.ua (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації);
  • засобами телекомунікації через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України, за телефоном 0-800-501-007 ;
  • під час особистого прийому громадян керівництвом  та службовими особами ДПС України та Головного  управління ДПС у Тернопільській області (інформація про порядок запису на прийом, а також графік особистого прийому розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС);
  • у письмовому вигляді та засобами телефонного зв’язку через працівників Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Тернопільській області (контактний телефон :0352-43-46-19, керівник – Рудницький Микола Антонович).