19 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В РАЙОННОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОК ДРУГА СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

09 червня  2020 року                                            м. Монастириська                                №29

Про скликання сорок другої  сесії

Монастириської районної ради

сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 19 червня 2020 року о 10.00 годині в Районному комунальному палаці культури сорок другу сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:

2.1.Про роботу закладів охорони здоров’я району під час карантину, установленого з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

2.2.Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.

2.3. Про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року.

2.4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

2.5. Інші питання поточної роботи районної ради.

3. У зв’язку з карантинними заходами, запровадженими в країні для протидії поширенню епідемії COVID-19, кількість представників, які зможуть взяти участь у засіданні, буде обмеженою.

Запросити на сесію:

- голову Монастириської районної державної адміністрації та його заступника;

• керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                 Володимир ДАНИЛЮК