Шановний респонденте!

Повідомляємо, що в Головному управлінні статистики підготовлений у електоронному вигляді «Статистичний щорічник Тернопільської області» за 2018 рік, який містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану області в 2018 році порівняно з 2000, 2005, 2010–2017 роками. Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції, організаційними формами, а також адміністративними районами області.
Статистичний збірник є корисним для всіх, хто вивчає й цікавиться економічним і соціальним розвитком області.
Презентаційна версія статистичного щорічника Тернопільської області за 2018 рік розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Тернопільській області (www.te.ukrstat.gov.ua) в розділі «Публікації» / «Багатогалузева статистична інформація» / «Комплексні статистичні публікації».
Якщо Вас зацікавив даний статистичний продукт і Ви бажаєте його придбати, просимо надіслати листа-замовлення на електронну адресу (gus@te.ukrstat.gov.ua) або звернутися в Головне управління статистики за адресою: м. Тернопіль,          вул. Над Ставом, 10, каб. № 20, тел. (0352) 52 33 46.

Вартість електронної версії статистичного щорічника – 162,00 грн.

Козівське управління
Головного управління ДПС у Тернопільській області