Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Голові районної ради

Данилюку В.П.

ПОДАННЯ

Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» за результатами конкурсного відбору рекомендує Тиханську Тетяну Михайлівну, 25.07.1971 р.н., на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Голова комісії                                                                                                                          Марія Павлік