20 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОК ПЕРША ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

18 березня 2020 року                                                          м. Монастириська                                 № 19

Про скликання сорок першої
позачергової сесії Монастириської
районної ради сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої та дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 20 березня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради сорок першу позачергову сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:
2.1. Про стан забезпечення  санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.
2.2. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти.
2.3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
2.4. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України стосовно рішення Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України про заснування так званої Консультативної ради за участі представників самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».
    3. У зв’язку з реалізацією заходів щодо запобігання поширенню інфекції COVID-19 на сесію Монастириської районної ради запросити лише:
   - заступників голови Монастириської районної державної адміністрації;
  • керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників засобів масової інформації.
   4.Обмежити відвідування громадянами пленарного засідання сорок першої позачергової сесії Монастириської районної ради 20 березня 2020 року.

Голова районної ради                                                                                                               Володимир ДАНИЛЮК