21 СЕРПНЯ 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В РАЙОННОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

10 серпня  2020 року                                      м. Монастириська                                №43

Про скликання сорок третьої  сесії

Монастириської районної ради

сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 21 серпня 2020 року о 10.00 годині в Районному комунальному палаці культури сорок третю сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:                                                                                        2.1. Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2019 рік.                                                                          2.2. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.

2.3. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.

2.4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

2.5. Інші питання поточної роботи районної ради.

3. У зв’язку з карантинними заходами, запровадженими в країні для протидії поширенню епідемії COVID-19, кількість представників, які зможуть взяти участь у засіданні, буде обмеженою.

Запросити на сесію:

- голову Монастириської районної державної адміністрації та його заступника;

• керівників відділів та управлінь Монастириської районної державної адміністрації;
  • голів міської, селищної, сільських рад;
  • керівників правоохоронних органів району;
  • представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                                                    Володимир ДАНИЛЮК