Шановні платники податків!

Тернопільське управління ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує, з метою уникнення черг та економії власного часу, не зволікати з поданням річної (квартальної) звітності на паперових носіях до останнього дня граничного терміну подання – 11 лютого 2019 року.

Консультацію щодо порядку подання звітності і допомогу при її заповненні можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: м.Тернопіль, вул.Білецька,1 чи за телефонами: 43-46-10, 43-46-46.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області