17 вересня 2019 року о 10.00 год.в районній раді відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради

Проект порядку денного
тридцять шостої сесії Монастириської районної ради
 Тернопільської області сьомого скликання

1. Про представлення  до нагородження  Почесною Грамотою Верховної Ради України  депутата Монастириської районної ради ГАВРИЛИШИНА Володимира Петровича.
  2. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти та додаткової угоди.
  3. Про виконання районного бюджету за І півріччя  2019 року.
  4. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду районного бюджету за липень 2019 року.
  5. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  6. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
  7. Про готовність господарського комплексу  та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.
  8. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей району у 2019 році.
  9. Про затвердження списку  присяжних Монастириського районного суду.
  10. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради.
  11. Про внесення змін до комплексної програми «Здоров’я  населення Монастирищини  2017-2021».
  12. Про внесення змін до рішення Монастириської районної ради від 23.03.2018 року № 279 «Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи комунального закладу Монастириської районної  ради «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення».
  13. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТзОВ «Станіславмаксбуд».
  14. Різне.