В середу 27 травня 2020 року у приміщенні Монастириської ДПІ Козівського управління Головного управління Державної одаткової служби у Тернопільській області з 11.00 по 12.00 відбудеться «гаряча лінія» на тему «Новації до Податкового кодексу України в період дії карантину».

На запитання громадян відповідатиме Криницька Надія Володимирівна – начальник Монастириської Державної податкової інспекції Козівського управління Головного управління  ДПС у Тернопільській області за  номером телефону  03555  (2-15-90).